What could we do for you?

 

Distributorships

Faaliyet alanlarımız çerçevesinde yurt dışında faaliyet gösteren köklü firmalarla iletişim halindeyiz. Ürünlerini Türkiye'deki kullanıcılarla buluşturmak, ürünlerin danışmanlığını vermek için gerekli girişimler yapılmıştır. Anlaşma sağlandığında aşağıda listelenmiş olarak görebilirsiniz.

 

Technical Service network

Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için, en hızlı ve kolay şekilde teknik servis sunabilmek için Türkiye genelinde teknik servis ağı kuruyoruz. Siz de bu ağda yer almak istiyorsanız bizimle irtibata geçin.

 

Contact Us

Tel/Fax+90 216 325 1104
Mobile+90 532 177 2177
E-mailinfo@vorasarge.com

Offering service to whole Turkey

Ürün ve hizmetlerimizde coğrafya sınırı gözetmemekteyiz. İhtiyaç duyulan her bölgeye ulaşabilir ve çözüm üretebiliriz. Sağlanan hizmet ve ürünün sürekliliği için bölgedeki yetkin kişi ve kuruluşlarla irtibat kurup, gerekli paylaşımları yapıp olası sorunlara karşı gerekli çözümlerin en kısa sürede uygulanması için servis ağımızı genişletiyoruz.

Sadece yurt içi değil, yurt dışında da hizmet verebilmek için mesai harcıyoruz. Geliştirdiğimiz ürünlerin ihracatını, gereksinim duyulan yüksek teknoloji ürünlerin de Türkiye'ye kazandırılması için ithalat görüşmeleri yürütmekteyiz.

 

Test-Measurement-Control Systems

Süreç verimliliğini arttırmak, istenen performansa ulaşılıp ulaşılmadığını test etmek, hedeflenen hıza ve kaliteye ulaşabilmek için kontrol sistemi tasarlamak faaliyet alanlarımız çerçevesindedir. Gözlenmek istenen parametrelere uygun sensör ve kart seçimi yapılarak sistem tasarlanır, yazılımı hazırlanır ve kullanıcının kolaylıkla kullanımı için gerekli eğitimler verilir.

Test, ölçüm ve kontrol sistemleri tasarımına ilişkin detaylı bilgi almak ve teklif istemek için lütfen şu bağlantıyı takip ediniz: System Design and Installation Services

 

Mechanical Design and Analysis

Mekanizma tasarımı, parça tasarımı, istenen işleme uygun mekanik sistem tasarımı ve bunların analizi, simülasyonları, firma bünyesinde yapılabilmektedir. Ayrıca tasarlanan yapının üretim öncesi danışmanlığı da verilmektedir.

Gerekli yapıyı tasarlayabilmek için bilmemiz gerekenler ihtiyacınız ve optimize edebilmek için de işlem kısıtlarınızdır.

Mekanik tasarım ve analiz hizmetlerine ilişkin detaylı bilgi almak ve teklif istemek için lütfen şu bağlantıyı takip ediniz: Design and Analysis Services